Şifremi Unuttum

Tarihçemiz

Akçay Travel'ı kurmak için bir araya geldiğimizde yıl 2004 'dü. Akçay Travel bünyesinde tüm çalışanlarımızla birlikte bir idealin temelini attığımızın bilincindeydik. Bizim bu günlere gelmemizi sağlayan da, bu ideal oldu. İdealimizden kopmadan istikrar ve devamlılığımızı sağlayan ise sahip olduğumuz değerlerdi. Bu değerleri Taşımacılıkta müşterilerimize verdiğimiz güven,önem ve konfor anlayışıydı.

Bizim için güven; kurum ve insan adına vazgeçilmez bir değer oldu. Bu duyguyu ticari itibarımızın odak noktasına koyduk ve güvenilir olmakla hep onur duyduk.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar devamlı ve konforlu bir taşımacılık alanı üreten Akçay Travel için; kullanılan araçlar, içinde yolculuk yapan insandan daha değerli olmadı ve olmayacak da. Akçay Travel olarak en büyük yatırımımızı her zaman insan için ideal koşulları üretmek amacıyla yaptık. 2004 yılında faaliyete başlayan Akçay Travel, kuruluşundan itibaren birçok prestijli araç ve personel ile başarılı taşımacılık ile sektörde öncü bir kimlik kazanmıştır.

Akçay Travel bilet satışından başlayarak, konforlu ve hızlı ulaşım ile iş yapan bir Turizm firması olarak faaliyet göstermektedir. Ne mutlu ki; müşterilerimiz ve çalışanlarımızla bir bütün olarak, çıtayı yükseltmek adına en çok kendimizle yarışıyoruz.